معرفی کلینیک 2017-07-17T11:04:20+00:00

درباره ما

مواجهه با مسائل مختلف زندگی اعم از فردی، خانوادگی، اجتماعی، تحصیلی، شغلی، حقوقی و دیگر مسائل اغلب چالش برانگیز و همراه با احساس نارضایتی، سردرگمی، ‌اضطراب، استیصال و درماندگی است. همه به تجربه دریافته ایم که به تنهایی قادر به اداره همه مسائل مختلف زندگی نیستیم. گاهی ممکن است به منظور حل مشکلات از راهنمایی خانواده، دوستان و اطرافیان بهره مند شویم، لیکن کمک تخصصی، حل بهتر و سازنده تر مشکل را با احتمال خطای کمتر میسر می سازد. ورود به هر یک از مقاطع زندگی، به دلیل تغییرات مختلفی که در عرصه های زندگی برای فرد به وجود می آورد، استرس زاست و گاهی به دلیل عدم دسترسی به منابع حمایتی مطمئن، موجب ایجاد بحران هایی برای فرد می شود، مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره مـانـا با توجه به ضرورت این موضوع و به منظور کمک به اقشار جامعه جهت اداره و مدیریت مسائل عمده محیط کار و زندگی تاسیس گردیده و خدمات متعددی را در زمینه های مختلف ارائه می کند. اهم خدمات را می توان در سه بخش ارائه خدمات درمانی، آموزشی و ارتقا خلاصه نمود که در ادامه توضیح داده می شود.
 

کارایی اساس بقا است، اما لازمه موفقیت ثمربخش بودن است.

– جان ماکسول

خلاصه ای از خدمات


Morbi sollicitudin odio at lorem euismod tincidunt. Cras purus justo, scelerisque interdum fringilla id, suscipit vitae odio. Nullam et sodales neque, eget consequat leo. Nullam iaculis maximus massa vitae commodo. Aenean fringilla et erat in cursus.

تشخیص و ارزیابی روانی

تشخیص و ارزیابی روانی:

اولین قدم در این راستا مصاحبه تشخیصی است که هدف از آن جمع آوری اطلاعاتی است که به درمانگر کمک می کند به تشخیص مشکلات اصلی دست یابد.

روان درمانی

Psychotherapy

وان درماني به روش درمانی گفته مي شود كه در آن مشكلات رواني و عاطفي از طريق بيان مشكلات به يك درمانگر و گفتگو با او درمان مي گردد.

روان درمانی پویشی

(ISTDP)

با تحت فشار گذاشتن بیمار و برانگیختن هیجانات وی در جلسه درمان، دفاع ها کنار می روند و تجربیات مدفون گذشته مرتبط با این هیجانات، از ناخودآگاه سر بر می آورند.

درمان رفتاری شناختی

(CBT)

CBT به تشخیص تحلیل و تغییر افکار و رفتارها کمک می‌کند، یعنی به تسکین احساس اضطراب و افسردگی کمک می‌کند.

رفتاردرمانی دیالکتیکی

(DBT)

نظریه مبنای این رویکرد می‌گوید برخی از افراد مستعد آن هستند که به برخی از موقعیت‌های هیجانی به شیوه ای شدید و نا معمول واکنش نشان دهند.

زوج درمانی

(Couple Therapy)

فرایند زوج درمانی شامل زن و شوهر و یک فرد آموزش دیده و متخصص در این زمینه است که در خصوص احساسات و افکارشان بحث می‌کنند.

روان درمانی کودک و نوجوان

مشاوره و روان درمانی کودک و نوجوان

از راهبردهای موثر در جهت درمان اختلالات مختلف در کودکان و نوجوانان که در این نوع درمان درمانگر جلساتی را با کودک و بصورت مشترک با والدین تشکیل می دهد.

بازی درمانی

(Play Therapy)

بازی درمانگر در واقع از موقعیت بازی برای ایجاد ارتباط با کودک استفاده می‌کند و تلاش می‌کند به تخلیه هیجانی او و حل و فصل مشکلات او در زندگی عادی‌اش بپردازد.

بهوشیاری

(Mindfulness)

بهوشیاری یک عامل زیربنایی مهم برای رسیدن به رهایی است. زیرا روشی موثر و قوی برای خاموش کردن و توقف فشارهای دنیا و یا فشارهای ذهنی خود فرد می باشد.

درمان های تکنولوژیک

(نوروفیدبک و بیوفیدبک)

نوروفیدبک روشی ایمن است که در طی آن حس‌گرهایی به سر بیمار متصل می‌گردد. بيوفيدبک يکي از زيرگروه هاي طب مکمل است و هدف آن تأثير بر پاسخ هاي غيرارادي بدن است.

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

جهت افزایش دسترسی مراجعان به خدمات مشاوره ای در مواقع بحرانی این خدمات مشاوره در زمینه­ های ازدواج، مسائل عاطفی،‌ تحصیلی، خانوادگی و … انجام می­ شود.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

امروزه ما می توانیم پاسخ بسیاری از سوالات خود را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان بدست بیاوریم و با گفتگوی آنلاین مشاوره و خدمات درمانی دریافت کنیم.

راهی که تا بحال پیموده ایم

The beginning

Mauris sit amet diam quis est rutrum pulvinar eget quis eros. In justo ipsum, scelerisque non efficitur malesuada, ornare nec augue. Ut pharetra lectus quis mi facilisis, id egestas magna dapibus. Maecenas ex urna, interdum non eros eu, luctus vestibul. In gravida dolor neque.

Searching our style

In quis ante magna. In hac habitasse platea dictumst. Duis et leo ac ante consectetur dignissim. Sed eget purus posuere, egestas neque nec, pellentesque urna. Nam ut massa non massa mollis faucibus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

New Generation

Ut at sapien vel sem commodo faucibus. Morbi ut lorem ligula. Vivamus sodales nunc ut aliquam aliquam. Fusce dapibus commodo ante et pulvinar. Morbi pellentesque venenatis lacus pretium vehicula. Nunc in pulvinar nisl. Nunc non enim non odio gravida luctus malesuadi.

اساتیدی که از آنها درس گرفته ایم

دکتر علی اکبر سیاسی
دکتر آلن عباس
دکتر پریرخ دادستان
دکتر جان فردریکسون
دکتر پرویز آزادفلاح
دکتر جان کابات زین
دکتر محمدعلی بشارت
دکتر علی فتحی آشتیانی
دکتر محمد منصور
دکتر حبیب دوانلو
دکتر محمود ایروانی
دکتر رابرت نبورسکی
دکتر نیما قربانی

ما در هر شرایطی در کنار شما خواهیم بود

تنها اگر شما بخواهید